Ana sayfa

Shenzhen Jucaiyuan OptoelectronicTechnology Co.,Ltd Fabrika turu

Müşteri yorumları
Paketleme ve siparişten çok memnunum.

—— Carls

Jucaiyuan'dan P8 ve P10 dış mekan ekranı satın aldık, kalitesi çok iyi, yakında tekrar sipariş edeceğiz!

—— Ameen

JuCaiyuan ile ilk işbirliğimiz, ancak şirket, çok profesyonel fabrika, kaliteli kontrol ile işbirliği yapmayı seviyoruz. Yakında onlarla çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

—— Paul

Ben sohbet şimdi
OEM / ODM
1 2
Shenzhen Jucaiyuan OptoelectronicTechnology Co.,Ltd Shenzhen Jucaiyuan OptoelectronicTechnology Co.,Ltd

 • Üretim hattı

  Profesyonel kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarımız, alıcının gereksinimlerine göre çok çeşitli yeni ürünler tasarlama ve üretme yeteneğine sahip olmamızı sağlar.Müşterilerimiz için alıcı etiketleri ve tasarım hizmetleri sunma kabiliyetimiz bizi çekici bir seçim haline getiriyor.

   

  Shenzhen Jucaiyuan OptoelectronicTechnology Co.,Ltd fabrika üretim hattı 0

   

  Shenzhen Jucaiyuan OptoelectronicTechnology Co.,Ltd fabrika üretim hattı 1

 • OEM / ODM

  Şirketin kalite sistemi mükemmeldir ve "ISO 9001, 3C, 14001, CE, RoSH, ZRX ve diğer kalite yönetim sistemleri" olarak sertifikalandırılmıştır. Şirket, LED ekranların rasyonelliği ve enerji tasarrufu için birçok patent belgesi aldı. Şirket, yüksek kaliteli ürünler, üstün ürünler ve yenilikçi ürünler oluşturmak için dünyanın ileri düzeyde bilimsel araştırma, üretim, analiz, test ekipmanları ile donatılmış yüksek kaliteli ve ileri teknoloji araştırma ekibine sahiptir.

 • Ar-Ge

  Ar-Ge, üretim, kurulum, devreye alma ve kalite kontrolden nitelikli fabrikanın nihai onayına kadar şirket, "dürüstlük, güvenilirlik ve yenilikçilik" kurumsal yönetim kavramına sıkı sıkıya bağlı kalmak için renkli kaynak insanları bir araya getiren eksiksiz bir bilimsel kalite yönetim sistemi seti oluşturmuştur. "ve şirketi kademeli olarak sektörler arası, bölgeler arası ve uluslararası kapsamlı bir yönetim yeteneği haline getirme. Büyük işletmeler. Güçlü desteğiniz ve hem eski hem de yeni müşterilerinizden gelen takibiniz için teşekkür ederiz. Ayrıca ortak hayalleri olan kişilerin ortak gelişme, fayda paylaşımı ve parlaklık için bize katılmasını bekliyoruz.

İletişim bilgileri
Shenzhen Jucaiyuan OptoelectronicTechnology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Baron

Tel: +86 15986676460

Faks: 86-0755-23443092

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)