Ana sayfa

Shenzhen Jucaiyuan OptoelectronicTechnology Co.,Ltd şirket Profili

şirket Profili

Shenzhen Jucaiyuan Fotoelektrik Technology Co, Ltd, LED ekran için araştırma, geliştirme, üretim, satış, mühendislik ve hizmeti entegre eden yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.Şirket, Xuxingda Sanayi Bölgesi, Shiyan Kasabası, Baoan Bölgesi'nde 4000 metrekareden fazla bir alanı kaplamaktadır.Ana iç ve dış LED ekran, LED ekran modülü ve LED ekranla ilgili çeşitli destekleyici malzemeler.Küçük aralıklı LED ekran ve dış mekan tam renkli yüksek parlaklıkta ekranda yerli lider teknolojiye sahiptir.

 

Şirketin kalite sistemi mükemmeldir ve "ISO 9001, 3C, 14001, CE, RoSH, ZRX ve diğer kalite yönetim sistemleri" olarak sertifikalandırılmıştır.Şirket, LED ekranların rasyonelliği ve enerji tasarrufu için birçok patent belgesi aldı.Şirket, yüksek kaliteli ürünler, üstün ürünler ve yenilikçi ürünler oluşturmak için dünyanın ileri düzeyde bilimsel araştırma, üretim, analiz, test ekipmanları ile donatılmış yüksek kaliteli ve ileri teknoloji araştırma ekibine sahiptir.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Shenzhen Jucaiyuan Fotoelektrik Technology Co, Ltd, LED ekran için araştırma, geliştirme, üretim, satış, mühendislik ve hizmeti entegre eden yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. Şirket, Xuxingda Sanayi Bölgesi, Shiyan Kasabası, Baoan Bölgesi'nde 4000 metrekareden fazla bir alanı kaplamaktadır. Ana iç ve dış LED ekran, LED ekran modülü ve LED ekranla ilgili çeşitli destekleyici malzemeler. Küçük aralıklı LED ekran ve dış mekan tam renkli yüksek parlaklıkta ekranda yerli lider teknolojiye sahiptir.

 

Shenzhen Jucaiyuan OptoelectronicTechnology Co.,Ltd Shenzhen Jucaiyuan OptoelectronicTechnology Co.,Ltd Shenzhen Jucaiyuan OptoelectronicTechnology Co.,Ltd
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Jucaiyuan

No. Çalışanları : 150~200

Yıllık satış : 2,000,000-3,000,000

İhracat p.c : 80% - 90%